C0402C222J5RECAUTO är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KEMET
I lager: 7 774
Datablad
KYOCERA AVX
I lager: 795
2200 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0402C222J5RECAUTO
DigiKeys produktnummer
C0402C222J5RECAUTO-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0402C222J5RECAUTO
Beskrivning
CAP CER 0402 2.2NF 50V X7R 5%
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C0402C222J5RECAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)