C0402C222J3JACAUTO
DigiKeys produktnummer
399-15656-2-ND - Remsa och spole (TR)
399-15656-1-ND - Remsbit (CT)
399-15656-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0402C222J3JACAUTO
Beskrivning
CAP CER 2200PF 25V U2J 0402
Detaljerad beskrivning
2200 pF ±5% 25V Keramiska kondensatorer U2J 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
C0402C222J3JACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL, låg förlustfaktor
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)