C0402C220J5GAC9045 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
22 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
C0402C220J5GAC9045
DigiKeys produktnummer
399-C0402C220J5GAC9045TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0402C220J5GAC9045
Beskrivning
CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 0402
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Låg ESL
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)