C0402C181J5JACAUTO är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Datablad
180 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer U2J 0402 (metrisk 1005)
KEMET U2J Dielectric MLCCs | Digi-Key Daily
C0402C181J5JACAUTO
DigiKeys produktnummer
C0402C181J5JACAUTO-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0402C181J5JACAUTO
Beskrivning
CAP CER 180PF 50V U2J 0402
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C0402C181J5JACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL, låg förlustfaktor
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)