C0402C104M4RAC31127665 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KEMET
I lager: 0
KEMET
I lager: 0
Datablad
0.1 µF ±20% 16V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
cut-tape-render
C0402C104M4RAC31127665
DigiKeys produktnummer
399-C0402C104M4RAC31127665TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0402C104M4RAC31127665
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0402
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)