C0402C102K5RACAUTO7411 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KEMET
I lager: 0
KEMET
I lager: 0
Datablad
1000 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
C0402C102K5RACAUTO7411
DigiKeys produktnummer
399-C0402C102K5RACAUTO7411TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0402C102K5RACAUTO7411
Beskrivning
CAP CER 0402
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C0402C102K5RACAUTO7411 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)