C0402C102J5RAL9017TU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KEMET
I lager: 127 309
KEMET
I lager: 29 622
Datablad
I lager: 376
Bilden för C0402C102J5RAL9017TU är inte tillgänglig
C0402C102J5RAL9017TU
DigiKeys produktnummer
399-C0402C102J5RAL9017TUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0402C102J5RAL9017TU
Beskrivning
1000PF 50.0V
Detaljerad beskrivning
1000 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)