C0402C101F5GAC31127665 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
100 pF ±1% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
C0402C101F5GAC31127665
DigiKeys produktnummer
399-C0402C101F5GAC31127665TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0402C101F5GAC31127665
Beskrivning
CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0402
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Låg ESL
Tolerans
±1%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)