A787KN337M1ELAS027
DigiKeys produktnummer
399-A787KN337M1ELAS027TR-ND - Remsa och spole (TR)
399-A787KN337M1ELAS027CT-ND - Remsbit (CT)
399-A787KN337M1ELAS027DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
A787KN337M1ELAS027
Beskrivning
CAP ALU HYBRID POLYMER 330F 25V
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
330 µF 25 V Aluminium - polymerkondensatorer 27mOhm
Tolerans
±20%
Tillverkare
KEMET
Spänning - märkt
25 V
Serie
ESR (Equivalent Series Resistance)
27mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Klassificeringar
AEC-Q200
Typ
Hybrid
Monteringsyta vid ytmontering
L 0,382" x B 0,315" (9,7 x 8mm)
Kapacitans
330 µF