A787KN227M1VLAS027
DigiKeys produktnummer
399-A787KN227M1VLAS027TR-ND - Remsa och spole (TR)
399-A787KN227M1VLAS027CT-ND - Remsbit (CT)
399-A787KN227M1VLAS027DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
A787KN227M1VLAS027
Beskrivning
CAP ALU HYBRID POLYMER 220F 35V
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
220 µF 35 V Aluminium - polymerkondensatorer 27mOhm
Tolerans
±20%
Tillverkare
KEMET
Spänning - märkt
35 V
Serie
ESR (Equivalent Series Resistance)
27mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Klassificeringar
AEC-Q200
Typ
Hybrid
Monteringsyta vid ytmontering
L 0,382" x B 0,315" (9,7 x 8mm)
Kapacitans
220 µF