A758KR277M1CAAE011 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Chemi-Con
I lager: 1 000
Datablad
270 µF 16 V Aluminium - polymerkondensatorer Radial, kapslad 11mOhm 5000tim vid 105°C
A758KR277M1CAAE011
DigiKeys produktnummer
399-A758KR277M1CAAE011-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
A758KR277M1CAAE011
Beskrivning
CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V TH
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
A758KR277M1CAAE011 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Rippelström @ låg frekvens
250 mA @ 120 Hz
Rippelström @ hög frekvens
5 A @ 100 kHz
Ledaravstånd
0,138" (3,50mm)
Storlek/dimension
0,315" diam. (8,00mm)
Kapacitans
270 µF
Höjd - monterad (max)
0,512" (13,00mm)
Tolerans
±20%
Spänning - märkt
16 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
11mOhm
Basproduktens nummer
Livslängd @ temp.
5000tim vid 105°C