USLS20-40-020.0-B(B)
DigiKeys produktnummer
6256-USLS20-40-020.0-B(B)-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
USLS20-40-020.0-B(B)
Beskrivning
0.4MM PITCH, MICRO COAX CABLE AS
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
40 Rektangulära kabelmonteringar Plugg till kabel 0,656' (200,00mm, 7,87")
Kategori
Delning - anslutning
0,016" (0,40mm)
Tillverkare
KEL USA
Längd
0,656' (200,00mm, 7,87")