SM10B-ZESS-TB(LF)(SN)
SM10B-ZESS-TB(LF)(SN)
SM10B-ZESS-TB(LF)(SN)
DigiKeys produktnummer
455-2403-2-ND - Remsa och spole (TR)
455-2403-1-ND - Remsbit (CT)
455-2403-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SM10B-ZESS-TB(LF)(SN)
Beskrivning
CONN HEADER SMD R/A 10POS 1.5MM
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering, högervinklad 10 positioner 0,059" (1,50mm)
Kategori
Fästtyp
Låsramp
Tillv.
Isoleringshöjd
0,228" (5,80mm)
Serie
Kontaktform
Rektangulär
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Tenn
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Kontaktdonstyp
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Kontakttyp
Ytterhöljeskontakt
Isoleringsmaterial
Polyamid (PA), nylon
Delning - hopkoppling
Egenskaper
Mjuklodsretention
Antal positioner
Arbetstemperatur
-25°C-85°C
Antal rader
1
Brandklassning av material
UL94 V-0
Antal inlästa positioner
Alla
Isolering, färg
Natural
Stil
Strömklassning (Ampere)
2A
Mantling
Isolerkapslad - 4 väggar
Spänningsvärde
100V