S15B-PH-K-S(LF)(SN)
S15B-PH-K-S(LF)(SN)
S15B-PH-K-S
DigiKeys produktnummer
455-1732-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S15B-PH-K-S
Beskrivning
CONN HEADER R/A 15POS 2MM
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål, högervinklad 15 positioner 0,079" (2,00mm)
Kategori
Fästtyp
Spärrlås
Tillv.
Kontaktlängd - hopkoppling
0,130" (3,30mm)
Serie
Kontaktlängd - polstift
0,134" (3,40mm)
Förpackning
Bulk
Isoleringshöjd
0,189" (4,80mm)
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktform
Kvadrat
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Tenn
Kontakttyp
Stift
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Delning - hopkoppling
Kontaktmaterial
Mässing
Antal positioner
Isoleringsmaterial
Polyamid (PA66), nylon 6/6
Antal rader
1
Arbetstemperatur
-25°C-85°C
Antal inlästa positioner
Alla
Brandklassning av material
UL94 V-0
Stil
Isolering, färg
Natural
Mantling
Isolerkapslad - 4 väggar
Strömklassning (Ampere)
2A
Monteringstyp
Spänningsvärde
100V