PUDP-14V-S
DigiKeys produktnummer
455-2471-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PUDP-14V-S
Beskrivning
CONN RCPT HSG 14POS 2.00MM
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
14 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Natural 0,079" (2,00mm)
Kategori
Radmellanrum
0,079" (2,00mm)
Tillv.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Bulk
Fästtyp
Spärrhake
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Natural
Kontaktdonstyp
Isoleringsmaterial
Polybutylentereftalat (PBT)
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-25°C-85°C
Antal positioner
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Stigning
0,079" (2,00mm)