PNDP-30V-Z
DigiKeys produktnummer
455-2316-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PNDP-30V-Z
Beskrivning
CONN RCPT HSG 30POS 2.00MM
Detaljerad beskrivning
30 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Elfenbensvit 0,079" (2,00mm)
Kategori
Radmellanrum
0,197" (5,00mm)
Arbetstemperatur
-25°C-85°C
Stigning
0,079" (2,00mm)