PNDP-16V-Z
PNDP-16V-Z
PNDP-16V-Z
DigiKeys produktnummer
455-2309-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PNDP-16V-Z
Beskrivning
CONN RCPT HSG 16POS 2.00MM
Detaljerad beskrivning
16 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Elfenbensvit 0,079" (2,00mm)
Kategori
Radmellanrum
0,197" (5,00mm)
Arbetstemperatur
-25°C-85°C
Stigning
0,079" (2,00mm)