PNDP-14V-Z
DigiKeys produktnummer
455-2308-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PNDP-14V-Z
Beskrivning
CONN RCPT HSG 14POS 2.00MM
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
14 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Elfenbensvit 0,079" (2,00mm)
Kategori
Radmellanrum
0,197" (5,00mm)
Tillv.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Bulk
Fästtyp
Spärrhake
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Elfenbensvit
Kontaktdonstyp
Isoleringsmaterial
Polyamid (PA66), nylon 6/6
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-25°C-85°C
Antal positioner
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Stigning
0,079" (2,00mm)