J21DF-20V-KX-L är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
JST Sales America Inc.
I lager: 0
Datablad
Bilden för J21DF-20V-KX-L är inte tillgänglig
J21DF-20V-KX-L
DigiKeys produktnummer
J21DF-20V-KX-L-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
J21DF-20V-KX-L
Beskrivning
CONN RCPT HSG 20POS 2.50MM
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
20 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Svart 0,098" (2,50mm)
Kategori
Radmellanrum
0,157" (4,00mm)
Tillv.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Bulk
Fästtyp
Hasphållare
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Svart
Kontaktdonstyp
Egenskaper
Polariseringsnyckel
Kontakttyp
Honuttag
Isoleringsmaterial
Polybutylentereftalat (PBT) (glasfylld)
Antal positioner
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Stigning
0,098" (2,50mm)