Bilden för H10P-SHF-AA är inte tillgänglig
H10P-SHF-AA
DigiKeys produktnummer
455-H10P-SHF-AA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
H10P-SHF-AA
Beskrivning
CONN RCPT HSG 10POS 2.50MM
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Natural 0,098" (2,50mm)
Kategori
Antal rader
1
Tillv.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Bulk
Fästtyp
Spärrhake
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Natural
Kontaktdonstyp
Isoleringsmaterial
Polyamid (PA6), nylon 6
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-25°C-85°C
Antal positioner
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Stigning
0,098" (2,50mm)