GVHRSF-10V-S
DigiKeys produktnummer
455-2619-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GVHRSF-10V-S
Beskrivning
CONN RCPT HSG 10POS 1.25MM
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Natural 0,049" (1,25mm)
Kategori
Antal rader
1
Tillv.
Monteringstyp
Frihängande (i serie), högervinklad
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Bulk
Fästtyp
Spärrhake
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Natural
Kontaktdonstyp
Isoleringsmaterial
Polybutylentereftalat (PBT)
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-25°C-85°C
Antal positioner
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Stigning
0,049" (1,25mm)