Bilden för GHDR-32V-S-1 är inte tillgänglig
GHDR-32V-S-1
DigiKeys produktnummer
455-GHDR-32V-S-1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GHDR-32V-S-1
Beskrivning
CONN RCPT HSG 32POS 1.25MM
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Natural 0,049" (1,25mm)
Kategori
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Tillv.
Kontaktterminering
Crimp
Serie
Fästtyp
Spärrhake
Förpackning
Bulk
Färg
Natural
Artikelstatus
Aktiv
Isoleringsmaterial
Polybutylentereftalat (PBT)
Kontaktdonstyp
Arbetstemperatur
-25°C-85°C
Antal positioner
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Stigning
0,049" (1,25mm)