BM12B-SRSS-TBT(LF)(SN)
BM12B-SRSS-TBT(LF)(SN)
BM12B-SRSS-TBT
DigiKeys produktnummer
455-BM12B-SRSS-TBTTR-ND - Remsa och spole (TR)
455-BM12B-SRSS-TBTCT-ND - Remsbit (CT)
455-BM12B-SRSS-TBTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BM12B-SRSS-TBT
Beskrivning
CONN HEADER SMD 12POS 1MM
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 12 positioner 0,039" (1,00mm)
Isoleringshöjd
0,167" (4,25mm)
Egenskaper
Plocka och placera, mjuklodsretention
Antal positioner
Arbetstemperatur
-25°C-85°C
Strömklassning (Ampere)
1A
Spänningsvärde
50V
Monteringstyp
Sammankopplade stackhöjder
4,9mm