B30B-PHDSS(LF)(SN)
B30B-PHDSS(LF)(SN)
B30B-PHDSS
DigiKeys produktnummer
455-B30B-PHDSS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
B30B-PHDSS
Beskrivning
CONN HEADER VERT 30POS 2MM
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 30 positioner 0,079" (2,00mm)
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,114" (2,90mm)
Tillv.
Kontaktlängd - polstift
0,118" (3,00mm)
Serie
Övergripande kontaktlängd
0,291" (7,40mm)
Förpackning
Bulk
Isoleringshöjd
0,256" (6,50mm)
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktform
Kvadrat
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Tenn
Kontakttyp
Stift
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Delning - hopkoppling
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Antal positioner
Isoleringsmaterial
Polyamid (PA), nylon (glasfylld)
Antal rader
2
Arbetstemperatur
-25°C-85°C
Radmellanrum - hopkoppling
Brandklassning av material
UL94 V-0
Antal inlästa positioner
Alla
Isolering, färg
Natural
Stil
Strömklassning (Ampere)
3A
Mantling
Isolerkapslad - 4 väggar
Spänningsvärde
250V
Monteringstyp
Sammankopplade stackhöjder
8,8mm