B12B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
B12B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
B12B-PH-SM4-TB
DigiKeys produktnummer
455-B12B-PH-SM4-TBTR-ND - Remsa och spole (TR)
455-B12B-PH-SM4-TBCT-ND - Remsbit (CT)
455-B12B-PH-SM4-TBDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
B12B-PH-SM4-TB
Beskrivning
CONN HEADER SMD 12POS 2MM
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 12 positioner 0,079" (2,00mm)
Kategori
Kontaktlängd - hopkoppling
0,130" (3,30mm)
Tillv.
Isoleringshöjd
0,260" (6,60mm)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Isoleringsmaterial
Polyamid (PA6T), nylon 6T
Delning - hopkoppling
Egenskaper
Mjuklodsretention
Antal positioner
Arbetstemperatur
-25°C-85°C
Antal rader
1
Strömklassning (Ampere)
2A
Spänningsvärde
100V
Monteringstyp
Sammankopplade stackhöjder
8,6mm