ASYMSYM16K152
DigiKeys produktnummer
455-3198-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASYMSYM16K152
Beskrivning
JUMPER SYM-41T-P0.5A X2 6"
Detaljerad beskrivning
Svart 16 AWG byglingstråd Stift till stift Tenn 6,00" (152,40mm)
Kategori
Ledningsdimension
16 AWG
Kontaktände
Stift till stift
Basproduktens nummer
Längd
6,00" (152,40mm)