Bilden för ASVMSVM14K203 är inte tillgänglig
ASVMSVM14K203
DigiKeys produktnummer
455-3599-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASVMSVM14K203
Beskrivning
JUMPER SVM-61T-P2.0 X2 8"
Detaljerad beskrivning
Svart 14 AWG byglingstråd Stift till stift Tenn 8,00" (203,20mm)
Kategori
Ledningsdimension
14 AWG
Kontaktände
Stift till stift
Basproduktens nummer
Längd
8,00" (203,20mm)