ASEHSEH22K254
DigiKeys produktnummer
455-3334-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASEHSEH22K254
Beskrivning
JUMPER SEH-001T-P0.6 X2 10"
Detaljerad beskrivning
Svart 22 AWG byglingstråd Uttag till uttag Tenn 10,0" (254,0mm)
Kategori
Ledningsdimension
22 AWG
Längd
10,0" (254,0mm)