APALPAL22K203
DigiKeys produktnummer
455-3375-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
APALPAL22K203
Beskrivning
JUMPER SPAL-001T-P0.5 X2 8"
Detaljerad beskrivning
Svart 22 AWG byglingstråd Stift till stift Tenn 8,00" (203,20mm)
Kategori
Ledningsdimension
22 AWG
Kontaktände
Stift till stift
Basproduktens nummer
Längd
8,00" (203,20mm)