ALEBLEB22K51
DigiKeys produktnummer
455-3971-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ALEBLEB22K51
Beskrivning
JUMPER SLEB-001T-P0.2 X2 2"
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Svart 22 AWG byglingstråd Flik till flik Tenn 2,00" (50,80mm)
Kategori
Ledningsdimension
22 AWG
Tillverkare
JST Sales America Inc.
Kontaktytbehandling
Tenn
Serie
Färg
Svart
Förpackning
Bulk
Antal rader
1
Artikelstatus
Aktiv
Antal ledare
1
Kontaktände
Flik till flik
Basproduktens nummer
Längd
2,00" (50,80mm)