20P7.0-JMCS-GAN-A-TF
DigiKeys produktnummer
455-20P7.0-JMCS-GAN-A-TFTR-ND - Remsa och spole (TR)
455-20P7.0-JMCS-GAN-A-TFCT-ND - Remsbit (CT)
455-20P7.0-JMCS-GAN-A-TFDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
20P7.0-JMCS-GAN-A-TF
Beskrivning
PLUG (SMT/TOP TYPE)
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
20 Positionskontakt Plugg, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
Kategori
Antal positioner
20
Tillverkare
JST Sales America Inc.
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Antal rader
2
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktytbehandling
Guld
Kontaktdonstyp
Plugg, ytterhöljeskontakter
Sammankopplade stackhöjder
7mm