20P3.0-JMCS-GAN-A-TF
DigiKeys produktnummer
455-20P3.0-JMCS-GAN-A-TF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
20P3.0-JMCS-GAN-A-TF
Beskrivning
JMC PLUG (SMT/TOP TYPE)
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
20 Positionskontakt Plugg, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
Kategori
Antal positioner
20
Tillverkare
JST Sales America Inc.
Stigning
0,020" (0,50mm)
Serie
Antal rader
2
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktytbehandling
Guld
Kontaktdonstyp
Plugg, ytterhöljeskontakter
Sammankopplade stackhöjder
3mm