10XSR-36S
DigiKeys produktnummer
455-3889-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
10XSR-36S
Beskrivning
CONN RCPT 10POS IDC 36AWG TIN
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 lägen rektangulär Uttag Kontakt IDC Tenn 36AWG
Kategori
Antal rader
1
Tillverkare
JST Sales America Inc.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kabelterminering
IDC
Förpackning
Bulk
Ledningstyp
Diskret
Artikelstatus
Aktiv
Ledningsdimension
36AWG
Kontaktdonstyp
Uttag
Egenskaper
Sluten ände, dragavlastning
Kontakttyp
Honuttag
Kontaktytbehandling
Tenn
Antal positioner
10
Färg
Natural
Stigning
0,024" (0,60mm)