QSCT251Q220J1GV001E
DigiKeys produktnummer
712-QSCT251Q220J1GV001ETR-ND - Remsa och spole (TR)
712-QSCT251Q220J1GV001ECT-ND - Remsbit (CT)
712-QSCT251Q220J1GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
QSCT251Q220J1GV001E
Beskrivning
CAP CER 22PF 250V C0G/NP0 0805
Detaljerad beskrivning
22 pF ±5% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
QSCT251Q220J1GV001E Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,080" x B 0,050" (2,03 x 1,27mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,046" (1,17mm)