QSCT251Q220J1GV001E | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | QSCT251Q220J1GV001E |
Beskrivning | CAP CER 22PF 250V C0G/NP0 0805 |
Tillverkarens standardleveranstid | 17 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 22 pF ±5% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | QSCT251Q220J1GV001E Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Tillv. | Arbetstemperatur -55°C-150°C |
Serie | Egenskaper Hög Q, låg förlust, ultralåg ESR |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Tillämpningar |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp |
Kapacitans | Inkapsling/låda 0805 (metrisk 2012) |
Tolerans ±5% | Storlek/dimension L 0,080" x B 0,050" (2,03 x 1,27mm) |
Spänning - märkt | Tjocklek (max) 0,046" (1,17mm) |