QSCF500Q4R3B1GV001T
DigiKeys produktnummer
712-QSCF500Q4R3B1GV001TTR-ND - Remsa och spole (TR)
712-QSCF500Q4R3B1GV001TCT-ND - Remsbit (CT)
712-QSCF500Q4R3B1GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
QSCF500Q4R3B1GV001T
Beskrivning
CAP CER 4.3PF 50V C0G/NP0 0402
Detaljerad beskrivning
4.3 pF ±0,1pF 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
QSCF500Q4R3B1GV001T Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tolerans
±0,1pF
Storlek/dimension
L 0,040" x B 0,020" (1,02 x 0,51mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,024" (0,61mm)