QLCD500Q470G1GV002T
DigiKeys produktnummer
712-QLCD500Q470G1GV002TTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
QLCD500Q470G1GV002T
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
47 pF ±2% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0201 (metrisk 0603)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±2%
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,013" (0,33mm)