QLCD250Q360J1GV001T
DigiKeys produktnummer
712-QLCD250Q360J1GV001TTR-ND - Remsa och spole (TR)
712-QLCD250Q360J1GV001TCT-ND - Remsbit (CT)
712-QLCD250Q360J1GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
QLCD250Q360J1GV001T
Beskrivning
CAP CER 36PF 25V C0G/NP0 0201
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
36 pF ±5% 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0201 (metrisk 0603)
EDA-/CAD-modeller
QLCD250Q360J1GV001T Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,013" (0,33mm)