QEDB501Q1R0B1GV001E
DigiKeys produktnummer
712-QEDB501Q1R0B1GV001ETR-ND - Remsa och spole (TR)
712-QEDB501Q1R0B1GV001ECT-ND - Remsbit (CT)
712-QEDB501Q1R0B1GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
QEDB501Q1R0B1GV001E
Beskrivning
CAP CER 1PF 500V C0G/NP0 1111
Detaljerad beskrivning
1 pF ±0,1pF 500V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1111 (metrisk 2828)
EDA-/CAD-modeller
QEDB501Q1R0B1GV001E Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±0,1pF
Storlek/dimension
L 0,110" x B 0,110" (2,79 x 2,79mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,102" (2,59mm)