QEDB102Q620J1GV001E är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Johanson Technology Inc.
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Johanson Technology Inc.
I lager: 0
Datablad
62 pF ±5% 1000V (1kV) Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1111 (metrisk 2828)
Johanson Technology Multi-Layer High-Q SMD Capacitors | Datasheet Preview
QEDB102Q620J1GV001E
DigiKeys produktnummer
712-QEDB102Q620J1GV001ETR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
QEDB102Q620J1GV001E
Beskrivning
CAP CER 62PF 1KV NP0 1111
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
QEDB102Q620J1GV001E Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Hög Q, låg förlust, hög spänning
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
1111 (metrisk 2828)
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,110" x B 0,110" (2,79 x 2,79mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,102" (2,59mm)