LRW0805WG22NGG001E är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Bourns Inc.
I lager: 0
Datablad
22 nH Oskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 600 mA Max. 100mOhm 0805 (metrisk 2012)
LRW0805WG22NGG001E
DigiKeys produktnummer
712-LRW0805WG22NGG001ETR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LRW0805WG22NGG001E
Beskrivning
FIXED IND 22NH 600MA 100 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 100mOhm
Tillv.
Q @ Frekv
60 vid 500MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Frekvens - självresonant
3,3GHz
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Typ
Trumkärna, trådlindad
Induktansfrekvens - test
100 MHz
Material - kärna
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Tolerans
±2%
Leverantörens enhetsförpackning
0805 (metrisk 2012)
Strömklassning (Ampere)
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Skärmning
Oskärmad
Höjd - monterad (max)
0,055" (1,40mm)