LRW0402WJ15NGG001T
DigiKeys produktnummer
712-LRW0402WJ15NGG001TTR-ND - Remsa och spole (TR)
712-LRW0402WJ15NGG001TCT-ND - Remsbit (CT)
712-LRW0402WJ15NGG001TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LRW0402WJ15NGG001T
Beskrivning
FIXED IND 15NH 560MA 172 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 nH Oskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 560 mA Max. 172mOhm 0402 (metrisk 1005)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LRW0402WJ15NGG001T Modeller
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 172mOhm
Tillv.
Q @ Frekv
61 vid 900MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Frekvens - självresonant
3,3GHz
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Typ
Trumkärna, trådlindad
Induktansfrekvens - test
250 MHz
Material - kärna
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Tolerans
±5%
Leverantörens enhetsförpackning
0402 (metrisk 1005)
Strömklassning (Ampere)
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,022" (1,00 x 0,55mm)
Skärmning
Oskärmad
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)