5515BP15B0975001E
DigiKeys produktnummer
712-5515BP15B0975001ETR-ND - Remsa och spole (TR)
712-5515BP15B0975001ECT-ND - Remsbit (CT)
712-5515BP15B0975001EDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
5515BP15B0975001E
Beskrivning
RF FILTER BAND PASS 5.5GHZ 0805
Detaljerad beskrivning
5,5GHz center Frekvens Bandpassfilter RF-filter (radiofrekvens) 975MHz bandbredd 1,5dB 0805 (metrisk 2012), 4 PC-öron
Införingsförlust
1,5dB
Frekvens
5,5GHz center
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Bandbredd
975MHz
Höjd (max)
0,041" (1,05mm)