5515BP15B0725001E
DigiKeys produktnummer
712-5515BP15B0725001ETR-ND - Remsa och spole (TR)
712-5515BP15B0725001ECT-ND - Remsbit (CT)
712-5515BP15B0725001EDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
5515BP15B0725001E
Beskrivning
RF FILTER BAND PASS 5.5GHZ 0805
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
5,5GHz center Frekvens Bandpassfilter RF-filter (radiofrekvens) 725MHz bandbredd 1,5dB 0805 (metrisk 2012), 4 PC-öron
Kategori
Filtertyp
Bandpassfilter
Tillverkare
Johanson Technology Inc.
Införingsförlust
1,5dB
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012), 4 PC-öron
Frekvens
5,5GHz center
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Bandbredd
725MHz
Höjd (max)
0,041" (1,05mm)