2450BP39C100C001E
DigiKeys produktnummer
712-2450BP39C100C001ETR-ND - Remsa och spole (TR)
712-2450BP39C100C001ECT-ND - Remsbit (CT)
712-2450BP39C100C001EDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
2450BP39C100C001E
Beskrivning
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 1008
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2,45GHz center Frekvens Bandpassfilter RF-filter (radiofrekvens) 100MHz bandbredd 1,5dB 1008 (metrisk 2520), 4 PC-öron
Införingsförlust
1,5dB
Inkapsling/låda
1008 (metrisk 2520), 4 PC-öron
Frekvens
2,45GHz center
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Bandbredd
100MHz
Höjd (max)
0,039" (1,00mm)