2450BP39C0100001E
DigiKeys produktnummer
712-2450BP39C0100001ETR-ND - Remsa och spole (TR)
712-2450BP39C0100001ECT-ND - Remsbit (CT)
712-2450BP39C0100001EDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
2450BP39C0100001E
Beskrivning
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 1008
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2,45GHz center Frekvens Bandpassfilter RF-filter (radiofrekvens) bandbredd 2,5dB 1008 (metrisk 2520), 4 PC-öron
Kategori
Rippel
0,7dB
Tillverkare
Johanson Technology Inc.
Införingsförlust
2,5dB
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Föråldrad
Inkapsling/låda
1008 (metrisk 2520), 4 PC-öron
Frekvens
2,45GHz center
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Filtertyp
Bandpassfilter
Höjd (max)
0,039" (1,00mm)