2450BP15B0100001E
DigiKeys produktnummer
712-2450BP15B0100001ETR-ND - Remsa och spole (TR)
712-2450BP15B0100001ECT-ND - Remsbit (CT)
712-2450BP15B0100001EDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
2450BP15B0100001E
Beskrivning
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0805
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2,45GHz center Frekvens Bandpassfilter RF-filter (radiofrekvens) 100MHz bandbredd 2,2dB 0805 (metrisk 2012), 4 PC-öron
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
2450BP15B0100001E Modeller
Kategori
Filtertyp
Bandpassfilter
Tillverkare
Johanson Technology Inc.
Införingsförlust
2,2dB
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012), 4 PC-öron
Frekvens
2,45GHz center
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Bandbredd
100MHz
Höjd (max)
0,026" (0,65mm)