1575CH15A0030001E
DigiKeys produktnummer
712-1575CH15A0030001ETR-ND - Remsa och spole (TR)
712-1575CH15A0030001ECT-ND - Remsbit (CT)
712-1575CH15A0030001EDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1575CH15A0030001E
Beskrivning
RF PWR DVDR 1.56GHZ-1.59GHZ 0805
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RF-splitter 1.56 GHz ~ 1.59 GHz Isolation (min.) 16dB, 10dB signalförlust 0805 (metrisk 2012)
Kategori
Frekvens
1.56 GHz ~ 1.59 GHz
Tillverkare
Johanson Technology Inc.
Specifikationer
Isolation (min.) 16dB, 10dB signalförlust
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 1,102" x B 0,150" (28,00 x 3,81mm)