1400BP41A0550001E
DigiKeys produktnummer
712-1400BP41A0550001ETR-ND - Remsa och spole (TR)
712-1400BP41A0550001ECT-ND - Remsbit (CT)
712-1400BP41A0550001EDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1400BP41A0550001E
Beskrivning
RF FILTER
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1,4GHz Frekvens Bandpassfilter RF-filter (radiofrekvens) 550MHz bandbredd 2dB 1210 (metrisk 3225)
Kategori
Filtertyp
Bandpassfilter
Tillverkare
Johanson Technology Inc.
Införingsförlust
2dB
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Frekvens
1,4GHz
Höjd (max)
0,079" (2,00mm)
Bandbredd
550MHz