0900BL15D0050001E
DigiKeys produktnummer
712-0900BL15D0050001ETR-ND - Remsa och spole (TR)
712-0900BL15D0050001ECT-ND - Remsbit (CT)
712-0900BL15D0050001EDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0900BL15D0050001E
Beskrivning
900MHZ 1:2 BALUN
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RF Balun 800MHz-1GHz 50 / 50Ohm 0805 (metrisk 2012), 6 PC-öron
Kategori
Fasskillnad
180° ±10
Tillverkare
Johanson Technology Inc.
Införingsförlust (max)
1,2dB
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Returförlust (min)
9,5dB
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012), 6 PC-öron
Frekvensomfång
800MHz-1GHz
Monteringstyp
Ytmontering
Impedans - obalanserad/balanserad
50 / 50Ohm